DB WOOD s.r.o. – nábytek na míru a dřevostavby na klíč

Využijte naší nabídky výroby schodišť a atypického nábytku

Potřebujete nábytek na míru či atypický bytový doplněk ze dřeva? Vyrábíme a repasujeme nábytek z masivu, dýhy a lamina. Naší specializací je výroba schodišť nebo parketových a plovoucích podlah. Vytváříme repliky oken či dveří i s kováním. Nabízíme dřevostavby na klíč z certifikovaných materiálů.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Zápská - Bývalé JZD 
  • Zápy
  • 250 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

OBJEDNÁVKA ON-LINE NABÍDKA TRUHLÁŘSTVÍ

REFERENCE

NAVŠTIVTE NÁŠ FACEBOOK


Nábytek na míru do interiéru i na zahradu

Naše truhlářská firma se věnuje atypické zakázkové výrobě nábytku a bytových a zahradních doplňků už 15 let. Pilířem naší tvůrčí a montážní činnosti je nejen nábytek na míru, ale i výroba schodišť, podlah a dřevostaveb či výroba kuchyní. Zhotovujeme také repliky oken, interiérových i vchodových dveří a vrat. Vše vyrábíme z certifikovaných přírodních materiálů, převážně z dýhy, lamina a masivu. Atypický nábytek nově vytváříme i z voňavého sibiřského cedru, který je zdraví prospěšný.

Výroba schodišť se samonosnou konstrukcí

Chcete se zbavit ošuntělého a skřípajícího schodiště ve svém domě? Vyberte si z naší nabídky samonosných schodišť, která mají přírodní vzhled a vysoké bezpečnostní parametry. Stanou se dominantou vaší haly a pohodlně vás ponesou do vyšších pater domu. Výroba schodišť a jejich montáž do mezonetového bytu, rodinného domu či chalupy podléhá specifickým požadavkům zákazníka. Vytvoříme pro vás i související dřevěné prvky – výroba schodiště často zahrnuje také dřevěná mezipatra a obložení.

Energeticky úsporné dřevostavby na klíč

Naše dlouholeté zkušenosti se zpracováním dřeva vyústily v nabídku výroby a montáže obytných dřevostaveb na klíč. Zajistíme nejen výběr moderních stavebních materiálů, ale i rychlou realizaci projektu a jeho přesné zpracování. Pokud si to budete přát, vybavíme váš domeček naším nábytkem na míru.

Součástí našich služeb jsou i stavební a restaurátorské práce. Věnujeme se restaurování historického nábytku nebo odbornému a stavebnímu zastřešování větších projektů.


Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce